• 0532 524 13 15
  • info@halatlibetonkesimi.com

Beton Duvar Kesme

Beton duvar kesme işlemi genellikle pencere, havalandırma, kapı gibi boşlukların oluşturulması veya ihtiyaç duyulmayan fazla beton alanların yapıdan uzaklaştırılması için kullanılır.

Bu amaçların dışında da herhangi bir nedenle beton duvar kesimi ihtiyacınızın olması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Bazı durumlarda ise yıkım yapılan binalarda perde betonlarında kesim yapılarak yapıdan uzaklaştırılması gerekir. Bu işlem genellikle yıkılacak binanın yaşam alanları arasında olamsı durumunda ve büyük yıkıcı araçların yıkılacak binaya yaklaşamaması durumunda mecburidir. Yıkımı planlanan perde duvarlar ufak parçalar halinde kesilerek uzaklaştırılır ve yıkım gerçekleştirilmiş olunur.

Kesilecek alanın önceden incelenmesi, gerekli beton kesim yönteminin belirlenmesi için gerekli keşifler firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Beton kesme işi profesyonellik ve kaliteli ekipman isteyen bir iştir. İzmir ve çevre illerde tüm beton kesme işlemleriniz için bize ulaşmanız yeterlidir. Amacımız kesilecek alanlar dışında beton alanlara zarar vermeden, gerekli kesim ihtiyacınızı en kaliteli ve hızlı şekilde gerçekleştirmektir.

WhatsApp chat