• 0532 524 13 15
  • info@halatlibetonkesimi.com
Harbiye Karot Hizmetleri

Beton Delme

Beton delme ihtiyacı yapılarda pek çok nedenle ortaya çıkabilmektedir. Uzman ekibimiz sizlere beton delme konusunda en kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümleri sunabilmektedir.

Beton delme işlemi, yapılarda pek çok nedenle ortaya çıkabilecek bir ihtiyaçtır. Havalandırma boşluğu açılması, tesisat boşluklarının açılması, kapı pencere açılmasıi kanal açılması gibi pek çok farklı ihityaç için farklı boyutlarda ve kesitlerde beton delme işlemi gerçekleştirilmeis gerekebilir. Beton delme işlemleri pek çok farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Yuvarlak kesitli ve genellikle tesisat boruları, havalandırma amaçlı delikler karot makineleri ile, diğer kesitli (kare üçgen vb.) ve daha büyük boyutlu beton delme işlemleri ise hidrolik beton kesme makineleri yada derz kesme makineleri ile gerçekleştirilir.

Beton kesimi ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimiz kaliteli ekipanlarımız ile hizmetinizdedir. Beton delme işleminde dikkat edilmesi gereken husus, delme işlemi yapılacak duvar yada döşemede, ihtiyacı karşılayacak minimum alanın saptanması, uygun delme yönteminin seçilmesi ve ana yapıya zarar vermeden delme işleminin gerçekleştirilmesidir.

WhatsApp chat